Eğlence

Netflix BioShock filmi için kolları sıvadı

netflix bioshock

Netflix Rapture’a adım atmaya hazırlanıyor. Şirket 2K ve Take-Two Interactive ile BioShock serisinin film uyarlaması için çalışmaya başladığını duyurdu. BioShock filmi hakkındaki detaylar bilinmese de, Netflix tarafından paylaşılan görsel şirketin tercihinin serinin ilk oyunu olabileceğini gösteriyor.

BioShock’un sinema salonlarında vizyona girmesi durumunda başarı yakalaması muhtemel görünüyor. Ancak Netflix’in bunu tercih edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. 2007 çıkışlı orijinal oyun Art Deco tarzı, su altında geçmesi ve etkileyici hikayesiyle büyük beğeni toplamıştı.

BioShock’un karakterleri bakımından güçlü bir oyun olduğunu da belirtmek gerekiyor. Big Daddy’nin oyunda oyunculara yönelen büyük öfkesinin filme nasıl yansıtılacağı da merak edilenler arasında yer alıyor.

Netflix tarafından hazırlanan film, BioShock hayranlarını bekleyen tek proje değil. Cloud Chamber da serinin yeni oyunu üzerinde çalışıyor. BioShock serisine 2013 çıkışlı BioShock Infinite’ten bu yana tam teşekküllü bir oyun eklenmiş değil.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER