Eğlence

Need for Speed Unbound’un Volume 2 güncellemesi yeni görevlerle heyecanı artıracak

need for speed unbound

EA’in ünlü yarış oyunu serisi Need for Speed’in son versiyonu Need for Speed Unbound geçtiğimiz yıl 2 Aralık’ta oyuncularla buluşmuştu. Unbound için 21 Mart’ta yayınlanacak olan Volume 2 güncellemesi birçok yeni yükseltme, etkinlik ve günlük görevi beraberinde getiriyor.

Güncellemeyle beraber yeni ödüller, yeni yarışlar, kozmetik öğeler ve daha fazlası oyuncularla buluşacak. Çok oyunculu modda çevrede cirit atan polisler gerilimi tırmandırırken; yeni günlük görevler, çalma listeleri ve etkinlikler ile oyuna yepyeni bir soluk getirilmesi hedefleniyor.

Volume 2 güncellemesi ile beraber onlarca aktivitenin ve koleksiyon eşyasının yerini gösteren, indirilebilir yeni bir içerik de (DLC) oyuna eklenecek.

Need for Speed Unbound Volume 2 güncellemesinin getirdiği yenilikler neler?

  • Yeni Eklentiler: Endurance etkinliklerini ve Rumble yarışlarını içeren birçok ek içerik. Ayrıca oyuncular, çok oyunculu modda, arkadaşlarının yardımıyla polisleri provoke ederek yarışın “kurallarını” değiştirebilecek ve büyük ödüller kazanabilecekler.
  • Daha fazla seçenek: XP ve “banka” kazanabilmek için üçü günlük olmak üzere 40’tan fazla yeni görev. Yanı sıra oyuncular, yeni Hot Laps pistlerinde, 30 saniyelik “sıkıştırılmış” yarışlarda zamana karşı yarışarak yeni ödüller elde edebilecekler. Oyuna çeşitlilik katacak olan yeni “playlist event”leri ise nadir – kişiselleştirilmiş “Lotus Emira Balmain Edition” gibi eşsiz ödüller içerecek.
  • Yeni ödüller: Oyuncular; yeni sürüş efektleri, pozlar, çıkartmalar ve daha fazlası ile Lakeshore sokaklarında tarzlarını sergileyebilecekler.
  • Yeni DLC – Keys to the Map: 160’tan fazla aktivite ve 260’tan fazla collectible (100 oyuncak ayı, 80 grafiti ve 80 billboard); ceket, tişört ve eşofman altından oluşan özel Fury and Zen kıyafeti. Tamamı, bu yeni DLC ile (ücretli olarak) Unbound’a eklenecek.

Yeni nesil için özel olarak tasarlanan ve 4K 60 FPS desteği sunan Need for Speed Unbound’un Volume 2 güncellemesi 21 Mart’ta; PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER