Eğlence

Need for Speed Unbound’un çıkış tarihi belli oldu

need for speed unbound

Need for Speed serisine 2019 çıkışlı Need for Speed Heat’ten bu yana yeni bir oyun eklenmemişti. Ancak Criterion ve EA bu sessizliği Need for Speed Unbound ile sonlandırmaya hazırlanıyor.

Bu yeni oyunda Need for Speed serisinin alışılagelmiş formülü yeniden yorumlanmış şekilde kullanıcıların karşısına çıkacak. Sokak sanatını ve gerçek görünen otomobilleri bir arada sunacak olan Unbound, oyunculara “kararlarının gerçek sonuçlarını görecekleri” bir deneyim vadediyor. Rihanna’nın sevgilisi ünlü Amerikan rapçi A$AP Rocky’nin de oyunda boy göstereceğini belirtmek gerekiyor.

Oyunda oyuncular ailesinin tamirci dükkanından çalınan “paha biçilemez” bir arabayı kurtarmak için sokak yarışı liginin zirvesine çıkmaya çalışan bir yarışçıyı kontrol edecek. A$AP Rocky ise sürüş tarzını ödüllendiren “Takeover Scene” isimli oyun modunu yönetecek. Ünlü rapçinin şarkıları da oyunda oyunculara eşlik edecek. Hatta A$AP Rocky’nin özel Mercedes 190E’sini de oyunda kullanmak mümkün olacak gibi görünüyor.

Need for Speed Unbound 2 Aralık’ta PS5, Xbox Series X/S ve PC’de oyuncularla buluşacak. Oyuna ücretsiz yayınlanacak güncellemelerle yeni özellikler, modlar ve içerikler de eklenecek.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER