Motorola Moto G50 için bir sızıntı daha

Motorola Moto G50, geçtiğimiz gün TENAA belgelerinde görülmüştü. Böylelikle akıllı telefonun tasarımı hakkında fikir edinmek de mümkün olmuştu. Bugün de akıllı telefonu gösteren yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Çentikli düz ekran ve üçlü arka kamera sistemi bu fotoğraflarla bir kez daha doğrulanıyor.

Moto G50 uzun süre boyunca Ibiza kod adıyla anılmıştı. Akıllı telefon, mavi ve gri renk seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Parmak izi tarayıcısı arka panelde bulunan telefonun güç butonu, ses kontrol tuşları ve Google Asistan tuşu da sağ kenarda yer alıyor.

Paylaşılan görsellerden birinde telefonun alt kenarı kısmen de olsa görülüyor. Burada 3.5 mm. kulaklık jakı da hemen fark ediliyor. Alt kenarda USB-C girişi ve hoparlör ızgarası da mevcut.

motorola moto g50 Motorola Moto G50, 48 megapiksel ana arka kamerayla gelecek. Telefonun arkasındaki “48 MP Quad Pixel” yazısı da bunu doğruluyor. Akıllı telefonun kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkacak olması ve 10W şarj desteğine sahip 5000 mAh pil taşıyacağı da bilinenler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Harmony OS 2'nin yüklü olduğu cihaz sayısı ile ilgili Huawei'den yeni açıklama

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...