Motorola Edge 30’un çıkışının yaklaştığını gösteren bir işaret daha

Motorola, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci taşıyan Edge 30 Pro’yu geçtiğimiz ay duyurmuştu. Şirket, standart Edge 30 modelini de yakında gözler önüne çıkarmaya hazırlanıyor. Akıllı telefon, Tayland’da NBTC tarafından onaylandı.

Edge 30 NBTC’nin kayıtlarında XT2203-1 model numarasıyla boy gösteriyor. Veri tabanında telefonun özellikleriyle ilgili olarak herhangi bir bilgi yer almıyor.

Ancak bu açığı Geekbench’in benchmark testi sonuçları kapatıyor. Buna göre, akıllı telefon Qualcomm Snapdragon 778G+ işlemciyle gelecek. Akıllı telefon kutusundan Android 12 işletim sistemiyle çıkacak.

motorola edge 30Benchmark testine göre, telefonda Snapdragon 778G+ işlemciye 8 GB RAM eşlik edecek. Ancak Motorola’nın telefonun bellek kapasitesi için farklı seçenekler sunması muhtemel görünüyor.

Motorola Edge 30 hakkında bilinenler bunlarla sınırlı. Ancak sertifikaların ve benchmark testi sonularının ortaya çıkışı, telefonun resmi duyurusunun pek de uzak olmadığını gösteriyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun