Moto E5 Play’in Android Go versiyonu satışa çıktı

moto e5 play android go

Motorola Moto E5 Play ve E5 Plus modellerinin duyurusunu geçtiğimiz nisan ayında gerçekleştirmişti. Şirket geride kalan hafta içinde de Moto E5 Play’in Android Oreo Go Edition sürümünü çıkardı.

Söz konusu Android Go telefonu içinde daha az depolama alanına ve belleğe sahip olan cihazlar için optimize edilmiş bazı ön yüklü uygulamalar bulunuyor. Telefon 14 Temmuz tarihinden itibaren yurt dışında, 69 ya da 89 pound fiyat seçenekleriyle satışa sunulmaya başlandı.

Moto E5 Play, piyasaya çıkan ilk Android Go telefonlarından bir tanesi sayılır. Geçtiğimiz şubat ayında MWC 2018’de, General Mobile GM 8 Go, Alcatel 1X gibi modeller çıkmıştı. Ayrıca Nokia ve ZTE de Android Go telefonlarını tanıtmıştı. Bu telefonların her birisinin daha iyi giriş seviyesi telefon deneyimleri sunması hedefleniyor. Bununla birlikte Moto E5’te 5.3 inç, 18:9 ekran ve parmak izi okuyucusu gibi; GM 8 Go’dakine benzer şekilde daha üst seviye özellikler bulunuyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Mayıs 2021 takvimi: İlkbahar film ve dizi şöleniyle kapanıyor

Netflix ilkbaharı dizi ve film şöleniyle kapatıyor. Netflix Mayıs 2021 takvimi içinde birbirinden dikkat çekici orijinal diziler, filmler ve lisanslı içerikler bulunuyor. İzleyicileri süper kahramanların...