Teknoloji

Montblanc’dan Naruto’ya özel Summit 3 versiyonu

montblanc naruto summit 3

Montblanc Naruto Summit 3 adını taşıyan yeni akıllı saatini tanıttı. Yeni akıllı saat, geçtiğimiz haziran ayında tanıtılan Summit 3‘ün çizgi film Naruto’nun 20. yılını kutlamak için hazırlanan özel versiyonu olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Summit 3’te Snadpragon Wear 4100 Plus işlemci ve Wear OS 3 işletim sistemi gibi özellikler 1200 avro fiyat etiketiyle kullanıcılara sunulmuştu. Naruto Summit 3 ise bu saatin özelliklerini biraz daha canlı bir tasarım ve özel dokunuşlar eşliğinde kullanıcıların karşısına çıkarıyor.

Naruto Summit 3’te saatin kasası tuşların ve dijital kurma kolunun etrafındaki işlemelerle daha canlı bir görünüme kavuşuyor. Saatin deri kayışına Naruto sembolleri eklenirken, kayışın iç kısmının da rengi turuncu olarak değiştiriliyor. Kayıştaki turuncu dikişler de göze çarpıyor.

Naruto Summit 3, özel Naruto kadran seçenekleriyle birlikte geliyor. 1.28 inç AMOLED ekran, 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanı da saatin diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Montblanc Naruto Summit 3 için 1450 avro ödemek gerekiyor. Saat Montblanc’ın internet sitesinde ve bazı mağazalarında satışa sunulmuş durumda.

İLGİLİ HABERLER