YouTube yıldızı Miranda Sings Netflix için komedi dizisi çekecek

google news abone ol

miranda sings

“Miranda Sings” karakteriyle tanınan YouTube yıldızı Colleen Ballinger Evans, Netflix için “Haters Back Off” isimli sekiz bölümlük bir komedi dizisi çekecek. Bu dizi, YouTube’da ünlü olan birinin Netflix için gerçekleştireceği ilk senaryolu iş olacak.

Colleen Ballinger Evans’ın hayat verdiği Miranda Sings, koyu rujuyla dikkat çeken ve hayatın rahatsız olduğu pek çok yönünü avaz avaz şarkı söyleyerek dile getiren bir karakter imajı çiziyor. Popüler şarkıları korkunç biçimde seslendirmesiyle tanınan Sings, şovuna başka ünlü isimleri de konuk olarak alıyor. Aynı zamanda tek kişilik bir komedi şovu da gerçekleştiren Sings, Jerry Seinfeld öncülüğündeki “Comedians in Cars Getting Coffee” turnesine katılmış ve aynı zamanda Jimmy Fallon’ın sunduğu “The Tonight Show”da boy göstermişti.

Haters Back Off’ta Sings’in acayip aile yaşamının konu alacağı belirtilirken, Friends ve Wizards of Waverly Place’in senaryo ve yapım süreçlerinde görev alan Perry Rein ve Gigi McCreery’nin de dizide Sings’e destek olacağı ifade edildi.

Dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor. Netflix ile işbirliğini “Hamileyim” başlıklı bir video ile duyuran Sings, 2016’daki hayır işini “Netflix’e yardım etmek” olarak açıkladı.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER