Yeni LG Wing fotoğrafları tasarım detaylarını gösteriyor

Tanıtım tarihi yaklaştıkça LG Wing daha çok ilgi çekiyor gibi görünüyor. Son zamanlarda birkaç videoda kullanılırken görülen telefon, şimdi de ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşılan fotoğraflarda boy gösteriyor.

LG’nin çift ekranlı telefonu Wing, 14 Eylül’de resmen gözler önüne çıkacak. Evan Blass’ın paylaşımında ana ekranı döndürülebilen ve böylelikle alttaki ikinci ekranı ortaya çıkan telefonun hem önünü hem de arkasını görmek mümkün oluyor. Hem 6.8 inçlik ana ekran hem de 4 inçlik ikinci ekran paylaşımda dikkat çekiyor.

İnternete sızan kullanım videoları, LG Wing’in genel tasarımı konusunda yeni fotoğraflar kadar detay vermemişti. Fotoğraflar sayesinde LG Wing’in biri siyah diğeri de beyaz olmak üzere en az iki renk seçeneğinin bulunduğu da anlaşılıyor.

Yeni LG Wing fotoğrafları tasarım detaylarını gösteriyorİddialara göre, LG Wing Qualcomm Snapdragon 765 veya 765G işlemciyle gelecek. Akıllı telefonun ABD’de 1000 ila 1600 dolar arasında bir fiyat karşılığında satılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yeni iPhone 15 Plus, pil ömründe zirveye oturuyor