Lenovo’nun oyun tabletinin yeni versiyonunun özellikleri sızdı

Lenovo Legion Y700 adını taşıyan ilk oyun tabletini geçtiğimiz yıl gözler önüne çıkarmıştı. Bu tabletin yeni versiyonuyla ilgili ilk detaylar gelmeye başladı. Şu an için Legion Y700 2023 adıyla anılan tabletin Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci ve 16 GB’a kadar uzanan RAM seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkacağı söyleniyor.

Yeni Legion Y700’ün de 8.8 inç LCD ekranla gelmesi bekleniyor. 2560 x 1600 piksel çözünürlük de bu ekranın özellikleri arasında sayılıyor. Mevcut modelde 120 Hz olan ekran yenileme hızının ise 144 Hz seviyesine çıkacağı belirtiliyor.

2023 model Legion Y700’e ihtiyaç duyduğu enerjiyi 6550 mAh kapasiteli pikin vereceği söyleniyor. Bu pilin 45W kablolu şarj desteğine sahip olacağı belirtiliyor. 13 megapiksel arka kamera ve 8 megapiksel ön kamera tarafında ise bir değişiklik beklenmiyor.

Yeni Lenovo Legion Y700 hakkındaki sızıntıların devam etmesi bekleniyor

X eksenli lineer motor, çift hoparlör ve büyük buhar çemberli soğutma levhası 2023 model Lenovo Legion Y700’de kullanıcıları bekleyen diğer özellikler arasında sayılıyor. Önümüzdeki haftalarda tablet hakkında başka bilgilerin de sızması bekleniyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun