Bu hafta başlayacak IFA 2013 öncesinde yeni ürünlerini görücüye çıkaranlar kervanına Lenovo da katıldı. Çinli şirket 29 inç’lik panoramik monitörü ThinkVision LT2934z’yi duyurdu. Bu devasa monitörü tanıtırken sinematik görüntüleme, gelişmiş üretkenlik ve açık iletişim konseptlerinin üzerinde duran Lenovo, LT2934z’nin çoklu görev ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra sunduğu görüntü kalitesiyle de iddialı olduğunun altını çizdi.

lenovo-thinkvision-lt2943z-020913

LT2934z kullanıcıların tüm işlerini tek bir monitör üzerinden görmesini sağlamak üzere tasarlanmış bir monitör olarak tanımlamak yanlış olmayacaktır. 21:9 görüntü oranına sahip olan monitör 16:9 görüntü oranına sahip monitörlere kıyasla yüzde 33 daha geniş bir görüntü alanı sunuyor. IPS LCD teknolojisine sahip olan monitörü, Lenovo’nun ilk monitör bilgisayarı olarak tanımlamak da yanlış olmayacaktır. ThinkVision PIP Anywhere teknolojisini kullanan LT2934z, iki farklı bilgisayardan iki bağımsız video sinyali alabiliyor. Aynı zamanda kullanıcılar tek bir dokunuşla bağlı fare ve klavyeler arasında geçiş yapabiliyor.

Full HD 2 megapiksel bir kamera barındıran LT2934z’de iki adet 3 watt stereo hoparlör ve VGA, HDMI 1.4, MHL, Dual-link DVI-D, USB 3.0, ve USB 2.0 bağlantı seçeneklerine sahip. Lenovo yeni monitörünün piyasaya çıkış tarihini açıklamasa da, şirketin ThinkVision LT2934z’yi IFA 2013’te görücüye çıkarması bekleniyor.

İlgili >> SlashGear

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Lenovo Legion serisi oyun bilgisayarlarına yenilerini ekledi

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz