Huawei Watch Fit mini Online Mağaza’da satışta

Huawei’nin yüksek fiyat-performans oranına sahip ince gövdeli akıllı saatlerini barındıran Watch Fit serisinin en son üyesi Watch Fit mini geçtiğimiz günlerde Türkiye’de ön satışa sunulmuştu. Huawei, bugün düzenlediği bir online basın toplantısıyla, MatePad Pro 12.6 ve Sound Joy ile birlikte bu akıllı saatin Türkiye satışlarına Huawei Online Mağaza üzerinden başladığını duyurdu.

Şirketten verilen bilgiye göre, Watch Fit mini’in hafif, şık ve birinci sınıf saat gövdesi her zaman rahat bir uyum için her kayışla kusursuz bir şekilde eşleşiyor. Huawei Watch Fit mini’nin saat gövdesi ve kulpları titanyum alaşımı, paslanmaz çelik, seramik ve diğer malzemelerden daha hafif olan alüminyum alaşımı ile üretildi.

Kayışı hariç 20 gram ağırlığındaki mini, ister deri kayış ister yumuşak, cilt dostu, anti-alerjik floroelastomer saat kayışı olsun, kire ve tere karşı dayanıklı. Saat gövdesinin yüzeyi, kayışın kenarı ve kullanıcılarla temas eden yüzeyler özenle işlendi. Zarif, kavisli tasarım, giyerken rahat bir dokunuş sağlıyor.

Bir sağlık yönetimi uzmanı olarak nitelendirilen Huawei Watch Fit mini, kullanıcıların iyi egzersiz alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı olmak için 96 kapsamlı egzersiz moduna ve egzersiz teşvik sistemine sahip. Otomatik antrenman algılama, doğru antrenman verileri izleme ve profesyonel antrenman rehberliği sayesinde kullanıcıların fitness seviyelerini daha iyi yönetmek için planlarını zamanında ayarlamalarına yardımcı oluyor.

Huawei Watch Fit mini, yüksek tanımlı ve net görüntü efektleri sağlamak için doğru renklere sahip 1,47 inç esnek AMOLED ekrana sahip. AMOLED ekran yalnızca renk gamı bakımından LCD ekrandan daha geniş değil, aynı zamanda daha hafif ve daha ince. Bu nedenle daha dolgun renk, daha güçlü kontrast ve daha renkli ekran efektleri elde ederek kullanıcılara en üst düzeyde görsel deneyim sunuyor.

Huawei Watch Fit mini, vade farksız 4 taksit imkanıyla 1.199 TL satış fiyatı ile Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor.

huawei watch fit miniHuawei Watch Fit mini
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun