Huawei Watch 3 güncellemeyle yeni özellikler kazanıyor

Huawei Watch 3 akıllı saat için hazırlanan en son güncelleme dağıtıma çıktı. İlk etapta Çin’de kullanıcılarla buluşan güncellemenin küresel dağıtımının da çok zaman geçmeden başlaması bekleniyor.

Güncelleme Huawei Watch 3’e yeni özellikler getiriyor. Artık kullanıcılar telefonlarına gelen SMS’lere saatleri üzerinden yanıt verebilecek. “Uyandırmak için kaldır” özelliğini geliştiren Huawei, cihazda saklanabilecek müzik formatlarının sayısını da artırıyor.

El yıkama özelliğiyle kullanıcıların ellerini eksiksiz ve bilimsel şekilde yıkamasına yardım edecek olan Huawei, kullanıcılara paralı saat kadranlarını satın almadan önce beş dakika boyunca deneme imkanı da sunuyor.

Huawei Watch 3 için hazırlanan en son güncelleme olan HarmonyOS 2.0.0.188 293 MB büyüklüğünde. Yukarıda da belirtiğimiz gibi güncellemenin yakında tüm dünyada dağıtıma çıkması bekleniyor.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun