Huawei kullanıcılarını uzatılmış garanti ve pil değişim kampanyalarıyla destekliyor

Huawei, müşterilerin satın aldıkları cihazların daha uzun süre korunmasına olanak sağlayan yenilikçi bir garanti seçeneği sunuyor. Huawei’nin Uzatılmış Garanti programı kapsamında, standart cihaz garantisine ek olarak bir yıllık ek garanti sağlanıyor. Bu sayede satın alma sonrası cihazların korumaları 3 yıl süreyle sağlanabiliyor. Her türlü kullanıcı hatası dışındaki arızaları, ücretsiz şekilde Huawei’nin Yetkili Servis Merkezleri tarafından gideriliyor.

Uzatılmış Garanti, zaten sahip olunan bir ürünün garantisini de uzatma kabiliyetine sahip. Programa dahil olan çok sayıdaki akıllı telefon, bilgisayar, monitör, akıllı saat ve TWS kulaklık modelleri, yüzde 40’a varan indirimlerle garantisini uzatabiliyor. Huawei’nin resmi internet sitesinden programdaki modellere ve detaylara ulaşılabiliyor.

Uzatılmış Garanti hizmeti içerisinde, kargo hizmetlerinden arıza tespiti ve onarımına, orijinal yedek parça temininden ürün değişimine kadar pek çok avantaj yer alıyor. Kargoların hem gönderilmesi hem de iade edilmesi sırasındaki lojistik ücretler, Huawei tarafından karşılanıyor.

Ayrıca, Huawei bir Pil Değişim programını da yürürlüğe koydu. Pil performansı düşen veya arızalı olan cihazların pilinin değiştirilmesini sağlayan bu program sayesinde, telafi edilmesi gerekli olan tüm lojistik maliyetlerin de Huawei tarafından karşılanması garanti ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
OpenAI'da Sam Altman yeniden CEO, Microsoft ise yönetim kurulunda

Huawei’nin Pil Değişim Programı, Türkiye’de ya da yurtdışında satın alınan Huawei ürünleri için mevcut. Fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta, pil değişim kampanyasından yararlanabilmek amacıyla hak edilen servis, 90 gün içinde kullanılmalı. Aksi takdirde, geri ödeme yapılır ve hakkın tekrar satın alınması gerekecektir. Tüm bilgiler Huawei’nin resmi internet sitesinde bulunabilir.

Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun