Huawei’den “Light Up Your Rings” etkinliğiyle sağlık alanında dev adım

Akıllı Saatler ve Sağlık uygulaması ile günlük sağlık hedeflerinizi tamamlayın!

Huawei, “Light Up Your Rings” adlı global etkinliği ile kullanıcılarına sağlık ve zindelik konusunda ilham kaynağı olmayı hedefliyor. Bu çerçevede yapılan etkinlik, Huawei’nin yeni Watch GT 4‘ün de aralarında olduğu akıllı saatlerinde ve Huawei Sağlık Uygulaması üzerinden yürütülüyor. Etkinlik, 16 Ekim – 12 Kasım 2023 tarihleri arasında kullanıcıları aktif yaşam tarzı benimsemeye ve günlük hedeflerini belirlemeye teşvik etmek maksadıyla gerçekleştiriliyor.

Light Up Your Rings etkinliği ile aktif yaşama adım atın

Etkinlik, Huawei Giyilebilir Ürün Elçileri Sir Mo Farah ve Pamela Reif tarafından duyuruldu. Light Up Your Rings, kullanıcılarına daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı benimsemeleri için ilham verme amacı güdüyor. Bu kapsamda özel meydan okumalar ve fitness içerikleri de sunuyor.

Huawei akıllı saat kullanıcıları, günlük hedeflerini belirledikten sonra aktivite halkalarını tamamlıyorlar. Bu tamamlamalar sonucunda “Mükemmel Gün” ödülü kazanıyorlar ve 5 “Mükemmel Gün” sonucunda da “Aktif Hafta Madalyası” kazanabilirler. Böylece kullanıcıların sağlıklı ve zinde olma konusundaki kararlılıklarını gösterebiliyorlar.

Huawei, kullanıcıların sağlık hedefleri doğrultusunda hedeflerini belirlemeleri ve bunları paylaşmaları için bir adım-adım yol haritası sunuyor. Katılım süreci aşağıdaki adımları içeriyor:

  • Huawei Sağlık uygulamasını indirin ve HUAWEI ID ile kaydolun.
  • Uygulama içerisinde sağlık hedefinizi belirleyin.
  • Her hafta, Pazartesi’den Pazar’a kadar, 5 gün halkalarınızı tamamlayın.
  • 5 günlük mücadeleyi başarıyla tamamladığınız için prestijli e-Madalya kazanın.
  • 4 haftanın sonunda en az 3 kez kazandığınız Aktif Hafta madalyanızın ekran görüntüsünü Huawei Topluluk sitesinde paylaşın. Huawei Watch GT 4’te geçerli 500 TL indirim kuponunu kazanın. 
  • Günlük ya da haftalık spor rutininizin veya önemli spor ipuçlarını en az 150 kelime ile yeni bir başlıkta #SportsForward etiketiyle paylaşın. Arkadaşınız, eşiniz veya spor arkadaşınıza Huawei Watch Fit mini hediyesi kazandırın.

Huawei Watch GT 4 Serisi Türkiye’de

Huawei’nin en yeni akıllı saatlerinden biri olan Watch GT 4 serisi, kullanıcılarına uygulamalar üzerinden sağlık hedeflerini belirleme ve bu hedeflere ulaşma konusunda yardımcı oluyor. Huawei, kullanıcılarını sağlık ve zindelik konusunda ilham vermeye devam ediyor. Huawei’nin en yeni akıllı saati Watch GT 4 serisi 6.999 TL’den başlayan fiyatlarla ve 1.199 TL değerinde FreeBuds SE 2, 799 TL değerinde ekstra 1 yıl uzatılmış garanti hediyeleriyle satışa sunuluyor. 500 TL indirimli ekstra kayış ve 3 ay vade farksız taksit fırsatı yalnızca Huawei Online Mağaza’da. Ayrıca Huawei Online Mağaza’da yararlanabileceğiniz bazı indirim kuponları var. Onları da aşağıda paylaşıyoruz:

  • AGT4PR600MS – 600 TL Kupon 46MM Metal & 41MM Silver için geçerli
    AGT4PR450G – 450 TL kupon 41MM Gold için geçerli
  • AGT4PR300 – 300 TL Kupon diğer tüm renklerde geçerli
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun