Teknoloji

Huawei’nin IFA 2022’de sergilediği ürünlere birçok farklı yayından ödüller geldi

huawei ifa 2022

Huawei, bu ayın başında Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen IFA 2022’de kazandığı 15 ödül ile ürün tasarımında ve yeniliklerde endüstri lideri olarak pozisyonunu güçlendirdiğini kaydetti. Şirket, fuarda sergilediği ve tüm senaryolara uygun kullanıcı deneyimini artıran cihazları ile hem tüketici elektroniği basının ilgisini çektiğini hem de birbirinden önemli ödülleri kendi bünyesine topladığını dile getirdi.

Çinli şirket hem donanım hem de yazılım genelinde, kullanıcı deneyimlerini daha keyifli, daha iş birliğine dayalı ve kullanımı daha kolay hale getiren özellikler sunmaya devam ettiğinin altını çiziyor. Bu avantajlar, IFA’da sergilenen amiral gemisi akıllı ofis cihazları, sağlık takibine yardımcı giyilebilir cihazları ve akıllı telefon fotoğrafçılığındaki yenilik dahil olmak üzere bir dizi inovatif üründe sergilendi ve ürünlerin çoğunluğu “Best of IFA 2022” ödülünü kazandı.

huawei ifa 2022

Fuara katılan global teknoloji yayınları arasında Trusted Reviews ve Yanko Design, Huawei MateBook X Pro’yu “Best in Show Winner” ve Best of IFA 2022” ödüllerine layık görürlerken, Huawei aynı ödülleri fuarda yeni tanıttığı nova 10 Serisi akıllı telefon ürünleriyle de kazandı. Huawei Nova 10 Serisi akıllı telefonlar aynı zamanda Phone Arena ve Phandroid yayınlarından da “Best of IFA 2022” ödüllerini kazandı.

Yanko Design aynı zamanda MatePad 11 ve Huawei’nin tansiyon ölçebilen akıllı saati Watch D için de “Best of IFA 2022” ödülünü verdi. Bu iki ürün aynı zamanda Android Headlines, Android Authority, Phone Arena, Tech Radar ve Uber Gizmo gibi önemli global teknoloji yayınlarından da “Best of IFA 2022” ödüllerini kazandı.

Dünyanın en prestijli haber yayınlarından biri olan Newsweek ise, Huawei’nin AppGallery uygulama platformunu IFA fuarının en yenilikçi ürünlerinden biri olarak görerek “Yükselen Yıldız” ödülüne layık gördü.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER