Huawei FreeBuds Pro özellikleri ve fiyatı: Her iPhone ve Android telefona bağlanın

google news abone ol

Huawei’nin “dünyanın ilk akıllı dinamik gürültü engelleyici özelliğine sahip kulaklıkları” olarak nitelendirdiği FreeBuds Pro‘nun, şirketin ses cihazları evriminin zirve noktasını temsil ettiği dile getiriliyor. Huawei, FreeBuds Pro ile tüm akıllı telefon işletim sistemlerinde en iyi ses kalitesini yaşayabileceğinizin altını çiziyor.

Huawei FreeBuds Pro ile herhangi bir iPhone veya Android akıllı telefona bağlanabilirsiniz. Kolay eşleştirme mekanizması, hangi işletim sistemini desteklerse desteklesin, herhangi bir cihazda Huawei kulaklıklarınızdan mükemmel ses kalitesinin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor.

FreeBuds Pro ile yepyeni bir ses kalitesi deneyimi

Huawei FreeBuds Pro, 40 dB’ye kadar gürültü engelleme sağlıyor. 3 dinamik modun yanı sıra dış sesin içeri girmesini ve size çevrenizde olup bitenden farkında olmanızı sağlayan farkındalık modu sunuyor. Enstrümanların kralı olan piyanonun geometrisinden ilham alınarak tasarlanan FreeBuds Pro ayrıca 30 saate kadar pil ömrü içerir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei FreeBuds Pro İncelemesi

Basit hareketler ile akıllı etkileşim

Kulaklıkların akıllı kontrolü parmaklarınızın altında! Huawei FreeBuds Pro’nun son derece hassas sensörü, taleplerinize doğru yanıt verir. Sıkıştırma hareketi ile gürültü gidermeyi kolayca kontrol edebilirsiniz. Sıkıştırma hareketi ayrıca çalma listesinde rahatça gezinmenize de olanak tanıyor. Duraklatmak / devam ettirmek için kulaklık gövdesini bir kez, sonraki şarkıya atlamak için iki kez sıkıştırmak yeterli. Üç kez sıkıştırmak ise önceki şarkıya dönmenizi sağlıyor. FreeBuds Pro’yu diğer hareketlerle de kontrol edebilirsiniz. Parmağınızı yukarı ve aşağı kaydırarak, akıllı telefona uzanmadan ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Huawei FreeBuds Pro’yu piyasadaki diğer ürünlerden ayıran özelliğin akıllı dinamik aktif gürültü engelleme olduğu belirtiliyor.  Bu yenilikçi özellik, kullanıcısına daha uygun bir dinleme deneyimi sağlamak için kulaklıkların çalışma modunu bulunulan ortam ve duruma göre otomatik ayarlıyor.

Her cihazda en iyi ses kalitesi

Huawei yenilikçi teknolojisi, her zaman her yerde en rahat dinleme deneyimini sağlıyor. Cihazınızı FreeBuds Pro ile eşleştirmenin en uygun yolunu seçin ve en sevdiğiniz müzik dünyasına dalın!

Sadece FreeBuds Pro değil, aynı zamanda FreeBuds 3, FreeBuds 3i de dahil olmak üzere tüm Huawei FreeBuds Serisi, iOS ve Android tüm işletim sistemleriyle uyumlu.

Daha fazlası için AI life uygulaması

Daha da kişiselleştirilmiş kontrollere ihtiyacınız varsa AI life uygulaması beklediğinizden fazlasını sunuyor.

Bir Android kullanıcısı olarak, AI Life Uygulamasını çeşitli şekillerde kolayca ve güvenli bir şekilde indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Uygulamayı hızlıca Huawei AppGallery’de bulabilirsiniz. Diğer çözümleri tercih ederseniz, akıllı telefon tarayıcısını da kullanabilir veya FreeBuds kulaklığınızın kutusunda basılı olan QR kodunu tarayabilirsiniz. Huawei FreeBuds Pro’nun tüm ana işlevleri, kulaklıkları iOS akıllı telefonla eşleştirerek de kullanılabiliyor.

Akıllı dinamik gürültü engelleme, 3 dinamik mod, farkındalık modu, cihazı basit hareketlerle kontrol etme yeteneği ve diğer birçok özellik ile Huawei FreeBuds Pro, kablosuz ses devrimini keşfetmenizi sağlıyor.

HUAWEI FreeBuds Pro, 1.499 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuldu. Aşağıdaki bağlantıyı takip ederek hemen satın alabilirsiniz.

Huawei FreeBuds Pro özellikleri ve fiyatı: Her iPhone ve Android telefona bağlanınHuawei FreeBuds Pro
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

İLGİLİ HABERLER

Facebook’un kullanıcı sayısı 2 milyara ulaştı

Facebook kuruluşunun üstünden neredeyse 20 yıl geçmesine rağmen büyümeye devam ediyor. Meta'nın son finans raporuna göre, sosyal ağın günlük aktif kullanıcı sayısı 2 milyara...

Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra Türkiye fiyatı ve ön satış detayları belli oldu

Samsung, yeni Galaxy S23 serisini Türkiye’de ön satışa sundu. Böylelikle Galaxy S23 fiyat bilgileri de netlik kazandı. Şirketin belirttiğine göre, 2-19 Şubat tarihleri arasında...

Samsung Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra ön inceleme – Video

Samsung, geçen yılın S22 serisiyle birlikte, en üst seviyedeki Ultra'yı birçok açıdan serinin diğer iki cihazından farklılaştırmıştı. S22 ve S22+ modelleri, amiral gemisi bir...

Samsung Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra resmiyet kazandı

Samsung Galaxy S23 serisi nihayet resmiyet kazandı. Güney Koreli şirketin pandeminin başlangıcından bu yana düzenlediği ilk yüz yüze Unpacked etkinliğinde resmiyet kazanan bu seri...

Netflix Şubat 2023 takvimi: Drive to Survive 5. Sezon ile geliyor

Netflix Şubat 2023 takvimi kapsamında gösterime girecek orijinal diziler, filmler ve diğer içeriklerle ilgili detayları burada veriyoruz. “Adaletin peşinde iyi ve temiz bir insan olarak...

Spotify’dan Premium aboneliklerine zam

Spotify Premium abonelik ücretlerine 6 ayın ardından bir kez daha zam geldi. Şirket Premium paketlerin Türkiye fiyatlarını son olarak 2022'nin ağustos ayında artırmıştı. Yeni...

Spotify’ın Premium abone sayısı 200 milyonu geçti

Spotify Premium abone sayısı 2022'nin son çeyreğinde bir önceki çeyreğe göre 10 milyon arttı ve 205 milyona ulaştı. 3.17 milyar avro gelir açıklayan şirket,...