HTC Vive VR ailesinin yeni üyelerinin izleri görüldü

İddialara göre, HTC önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek ViveCon 2021 konferansında iki yeni Vive VR başlığı tanıtacak. Protocol sitesinin haberine göre, bu yeni başlıklar Vive Pro 2 ve Vive Focus 3 Business Edition adını taşıyacak. Söz konusu başlıkların odak noktasında oyun deneyiminden ziyade kurumsal deneyim bulunacak.

HTC’nin yeni başlıklarına ait fotoğraflar henüz internete sızmış değil. Dolayısıyla bu başlıkların PC’ye bağlı şekilde mi yoksa bağımsız şekilde mi kullanılabileceği belirsizliklerini koruyor.

Haberde iki başlığın Avrupa’da faaliyet gösteren e-ticaret sitesi Alzashop tarafından da kısa süreliğine listelendiği bilgisi yer alıyor. Cihazlara ait ürün sayfaları Vive Focus 3 Business Edition’ın 1474 avro, Vive Pro 2’nin ise 842 avro karşılığında satılacağını gösteriyor. Her iki kulaklığın da mayıs ayında satışa sunulması bekleniyor.

Yeni HTC Vive VR başlıklarıyla ilgili haberlerin doğruluğunu öğrenmek için 11 Mayıs’ı beklemek gerekiyor. Şirketten daha önce yapılan açıklamada bu etkinlikte yeni bir dönemi başlatacak sanal gerçeklik başlıklarının duyurulacağı belirtilmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...