HTC Ekran Görüntüsü Yakalama aracını Google Play Store’da yayınladı

htc ekran goruntusu yakalamaAkıllı telefon üreticileri, kullanıcıların işini kolaylaştıracak uygulamaları genellikle cihazlarda ön yüklü olarak sunuyor. Ancak kimi zaman bu uygulamalar daha sonra da telefonlara indirilebiliyor. HTC Ekran Görüntüsü Yakalama uygulaması, bu yaklaşımının en son örnekleri arasında yer alıyor.

Ekran Görüntüsü Yakalama aracı, HTC’nin yakın zamanda yayınladığı tek uygulama değil. Tayvanlı üretici, bu uygulamayla neredeyse eş zamanlı olarak Edge Launcher adını taşıyan Android başlatıcısını da kullanıma sunmuştu.

Ekran Görüntüsü Yakalama uygulaması, tahmin edildiği üzere HTC telefonlarla kolay biçimde ekran görüntüsü alınmasını sağlıyor. Ancak uygulamanın yetenekleri bununla sınırlı kalmıyor. Ekran Görüntüsü Yakalama aracı ile ekran görüntülerini düzenlemek ve çizimlerle veya yazılarla zenginleştirmek mümkün oluyor. Uygulama yakalanan ekran görüntülerinin kolaylıkla paylaşılmasına da yardımcı oluyor.

HTC Ekran Görüntüsü Yakalama aracı Android 7.0 Nougat ve üstü sürümlerle indirilebiliyor

HTC Ekran Görüntüsü Yakalama aracını indirmenin öncelikli koşulu HTC markalı bir akıllı telefona sahip olmak. Ancak bu da uygulamayı indirebilmek için tek başına yeterli değil. Uygulamanın indirileceği HTC telefonun Android 7.0 Nougat veya üstü bir Android sürümüne sahip olması gerekiyor.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...