Honor X40 GT hakkında yeni detaylar paylaşıldı

Honor X40 GT 13 Ekim’de resmen gözler önüne çıkacak. Qualcomm Snapdragon 888 işlemcili telefon hakkındaki detaylar paylaşılmaya devam ediyor. Bu paylaşımların en yenisi 13 farklı katmanı bulunan gelişmiş soğutma sistemini gösteriyor.

Böylelikle optimal ve sürekli bir performansın önü açılıyor. Şirketten verilen bilgiye göre, telefonun buhar çemberi 4000 milimetrekarelik bir alanı kaplıyor.

X40 GT, Honor X40 serisinin üçüncü üyesi olacak. X40 GT’nin hedef kitlesine sıkı oyuncuları yerleştirildiği söylenebilir. Yenileme hızı 120 Hz olan ekran, çevrimiçi bir multiplayer oyun oynarken 60 dakika boyunca 115.07 fps kare hızını koruyabilecek ve bu sırada telefonun sıcaklığında da belirgin bir artış olmayacak.

honor x40 gtKare hızının değişmediği iki senaryo daha söz konusu. Oyuncular First Person Shooter (FPS) formatındaki oyunları bir saat boyunca 90 Hz yenileme hızıyla oynayabilecek. Role Playing Game (RPG) formatındaki oyunları ise 60 Hz yenileme hızıyla 1 saat oynamak mümkün olacak.

Honor X40 GT’nin tanıtımı için ilk Çinli UFC şampiyonu olan MMA dövüşçüsü Magnum Zhang ile de iş birliği yapacak.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun