Honor X30’un tanıtım tarihi belli oldu

Honor, X30 serisinin açılışını ekim ayının sonlarında tanıttığı X30i ve X30 Max modelleriyle yapmıştı. Çinli üretici, akıllı telefonun standart versiyonunun tanıtım tarihini de kamuoyuyla paylaştı.

X30, 16 Aralık’ta gözler önüne çıkacak. Honor’un en çok satan ürünleri arasında olan X ailesi, sekiz yıl boyunca hatırı sayılır satış başarıları elde etmişti. X30’un selefi olan X20 serisi ise Honor’un Huawei’yle ayrılığının hemen öncesinde çıktığı için biraz gölgede kalmıştı.

Honor X30’un özellikleri konusunda şu an için net bir bilgi bulunmuyor. Ancak tanıtım etkinliği öncesinde Çinli üreticinin telefonla ilgili bazı detaylar paylaşması sürpriz olmayacaktır.

honor x30Söylentilere göre, Honor X30 Qualcomm Snapdragon 695 işlemciyle gelecek. Akıllı telefonun 120 Hz LCD ekrana sahip olması bekleniyor. Telefonun kamera tasarımının da Magic 3 serisindeki gibi yuvarlak olacağı konuşuluyor. Bu söylentilerin doğruluğunu görmek içinse 16 Aralık’a kadar beklemek gerekiyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun