Honor Watch GS 3 akıllı saatin resmi fotoğrafları ortaya çıktı

Bundan iki hafta önce Magic 3 akıllı telefonu tanıtan Honor, Watch GS 3 akıllı saatiyle ilgili ipuçları vermişti. Şirket yeni akıllı saatine ait fotoğrafları Weibo hesabı aracılığıyla paylaştı. Saatin Classic Streamer ve Racing Pioneer versiyonları, detaylı şekilde görülüyor.

Classic Streamer isimli versiyonda kavisli ekranı altın renkli kasa tamamlıyor. Sağ kenarında iki adet fiziksel tuş bulunan saat, kahverengi deri kayışla birlikte gelecek.

Honor’un paylaşımında Watch GS 3’ün teknik özellikleriyle ilgili bilgi verilmedi. Ancak Classic Streamer’ın saat kadranı otomatik adım sayarın, kalp atış hızı monitörünün varlığını gösteriyor. Buna ek olarak, saatin yakılan kalori miktarını da takip edeceğini belirtmekte fayda var.

honor watch gs 3
Racing Pioneer

Racing Pioneer versiyonu ise daha sportif bir görünüme sahip. Bu versiyonda silikon veya kauçuk kayışlar bulunuyor. Sağ kenar tuşları taşıyan saatte adım sayar, müzik kontrolü, pusula ve kronometre gibi özelliklerin varlığını saat kadranı gösteriyor. Kalp atış hızı monitörünün de saatte bulunması bekleniyor.

Honor Watch GS 3 için henüz bir tanıtım tarihi açıklanmış değil. Ancak şirketin bu tarz paylaşımlarla heyecanı artırması sürpriz olmayacaktır.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Surface Laptop Studio tanıtıldı; Microsoft’un yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayarı

Microsoft, bugün, güçlü dizüstü bilgisayarlarından oluşan Surface Book serisinin halefi olan Surface Laptop Studio'yu duyurdu. Microsoft, amiral gemisi dizüstü bilgisayarı için tamamen yeni bir...

Surface Pro 8 tanıtıldı: 13 inç 120 Hz ekran, Thunderbolt 4

Microsoft'un bugün düzenlediği etkinlikte tanıttığı ürünlerden birisi de Surface Pro 8 oldu. Şirket, Intel işlemcili seride 2014 çıkışlı Surface Pro 3'ten bu yana ilk...

Surface Duo 2 5G desteği ve daha büyük ekranlarla geliyor

Microsoft, yeni çift ekranlı telefonu Surface Duo 2 ile katlanabilir Android cihaz pazarında şansını bir kez daha deniyor. Duo 2 tasarım bakımından ilk modelden...