Honor MagicBook X serisinin tanıtım tarihi belli oldu

Honor, MagicBook X serisini dizüstü bilgisayarlarını 7 Mayıs’ta düzenleyeceği etkinlikte gözler önüne çıkaracak. Şirketin daha önce çıkardığı dizüstü bilgisayarlara kıyasla daha ince bir tasarıma sahip olacağı anlaşılan serinin tanıtım etkinliği Türkiye saatiyle 09.30’da başlayacak.

Yeni MagicBook X, mevcut MagicBook Pro için bir alternatif teşkil edecek gibi görünüyor. Honor’un tasarımı muhafaza ederken, teknik kadroyu fiyat açısından daha uygun hâle getirebileceği belirtiliyor.

Dizüstü bilgisayarın teknik donanımının detayları henüz belirsizliğini koruyor. Ancak cihazda her biri farklı kenarlara yerleştirilmiş iki adet USB-A girişinin, bir mikro HDMI girişinin, 3.5 mm. kulaklık jakının ve pili doldurmak için de kullanılacak bir USB-C girişinin bulunması bekleniyor.

honor magicbook xHonor MagicBook X büyük ihtimalle ince ekran çerçeveleriyle gelecek. Bu nedenle ön kameranın F6 ve F7 tuşlarının arasına yerleştirilmesi muhtemel görünüyor. Honor daha önce çıkardığı MagicBook’larda da bu yerleşimi tercih etmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
HP Spectre x360 (2021) İncelemesi

İLGİLİ HABERLER