Honor 70 Pro yeni fotoğraflarla bir kez daha görüldü

Honor 70 serisi 30 Mayıs’ta gözler önüne çıkacak. Tanıtım için geri sayım devam ederken, Honor 70 modeline ait olan görseller şirket tarafından paylaşıldı. Bu görseller dört renk seçeneğini gösteriyor. Buna ek olarak, Honor 70 ve 70 Pro modellerini yan yana gösteren yeni fotoğraflar da internete sızdı.

Bu görseller sayesinde iki telefon arasındaki benzerlikleri ve küçük farkları görmek mümkün oluyor. Her iki cihazın da arkasında üçlü bir kamera modülü bulunuyor. Pro versiyonda kamera adasının biraz daha yükseltilmiş olduğu görülürken, Honor 70’te kameraların iki yuvarlağa yerleştirildiği anlaşılıyor.

Her iki cihaz da USB-C girişine sahip. 3.5 mm. kulaklık jakı ise Honor’un yeni telefonlarında mevcut değil. Sony tarafından üretilen 54 megapiksel çözünürlüklü yeni kamera sensörü de telefonların özellikleri arasında yer alıyor.

Honor 70 Pro yeni fotoğraflarla bir kez daha görüldü
Honor 70

Honor 70 ve 70 Pro hakkında bilinenler şu an için bunlarla sınırlı. Ancak tanıtım için zaman azalırken yeni özelliklerin paylaşılması da sürpriz olmayacaktır.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun