Eğlence

GTA 6’nın duyurusu mayıs ayında yapılabilir

gta 6
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Oyun endüstrisinden kaynakların verdiği bilgiye göre, Grand Theft Auto serisinin en yeni üyesi yakında gözler önüne çıkacak. Geliştirme çalışmaları bir süredir devam eden GTA 6’nın yapımcı Rockstar Games’in çatı şirketi Take Two tarafından 17 Mayıs’ta duyurulacağı söyleniyor. Bu duyurunun şirketin yatırımcı toplantısı sırasında yapılacağı belirtiliyor.

Oyun yayıncısı Hip Hop Gamer da Take Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick ile çekilmiş bir fotoğraf paylaştı. “Grand Theft Auto 6 sonsuza dek hatırlanacak bir an” ifadesini kullanan Hip Hop Gamer’ın bu paylaşımı, kendisinin de oyunun bir parçası olabileceği anlamına geliyor.

Bir başka duyumcu Tez2 ise Rockstar’ın GTA Online için hazırladığı Yaz Güncellemesi’nde yeni oyun hakkında bilgiler verilebileceğini ve oyundan GTA VI şeklinde bahsedilebileceğini belirtti.

GTA 6 hakkındaki söylentiler uzun süredir etrafta dolaşıyor

GTA 6 hakkındaki söylentiler GTA 5’in tanıtımından kısa süre sonra etrafta dolaşmaya başlamıştı. Neredeyse 10 yıldır beklenen oyunla ilgili beklentiler de buna paralel olarak artmış durumda. Eğer bir duyuru gelirse, 17 Mayıs’tan sonra oyuna dair daha çok şey duymak sürpriz olmayacaktır.

İLGİLİ HABERLER