Teknoloji

Google Pixel Watch akıllı saatin Avrupa fiyatı ortaya çıktı

google pixel watch 2

Google Pixel Watch akıllı saat 6 Ekim’de resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtıma doğru geri sayımda son günlere girilirken, Google’ın ilk akıllı saatiyle ilgili sızıntılara da yenileri eklenmeye devam ediyor.

Ünlü duyumcu Roland Quandt, bir süre önce Pixel 7‘nin Avrupa satış fiyatını paylaşmıştı. Buna şimdi de Pixel Watch’un Avrupa ve İngiltere fiyatları eklendi. Quandt’ın paylaşımına göre, saatin Wi-Fi versiyonu İngiltere’de 339 pound karşılığında satılacak. Avrupa’da ise Wi-Fi versiyon için 379 avro, LTE versiyon ise 419 avro ödemek gerekecek.

Pixel Watch’un ABD fiyatının da 399 dolar olması bekleniyor. Söz konusu fiyatlar, Google’ın kendi markasını taşıyan ilk akıllı saati için Samsung Galaxy Watch 5’e benzer bir fiyat politikası izlediğini gösteriyor.

Google Pixel Watch hakkındaki tüm detayları öğrenmek için yukarıda da belirttiğimiz gibi 6 Ekim’i beklemek gerekiyor. Saat üç farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Yuvarlatılmış kenarlara sahip yuvarlak OLED ekran, Exynos 9110 işlemci, 1.5 veya 2 GB RAM, 32 GB depolama alanı ve 300 mAh pil de saatin özellikleri arasında sayılıyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER