Teknoloji

Google Pixel 7’nin fiyatı ortaya çıktı

google pixel 7

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun tanıtım etkinliği önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek. Akıllı telefonların tanıtım etkinliğinden hemen sonra satışa sunulması bekleniyor. Yeni bir sızıntı da bunu destekliyor.

Pixel 7’nin ABD’deki satış fiyatı Amazon’da görüldü. Teknoloji yorumcusu M. Brandon Lee’nin Twitter’da yaptığı paylaşıma göre, Pixel 7’nin 128 GB depolama alanına sahip versiyonu ABD’de 599 dolar karşılığında satılacak.

Google Pixel 6’yı da 599 dolar karşılığında satışa sunmuştu. Şirketin fiyat politikasını değiştirmemesi, Pixel 7 Pro’nun da 899 dolar karşılığında piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Söz konusu fiyatların şaşırtıcı olmadığını belirtmek gerekiyor. Ancak Google’ın küresel ölçekte artan enflasyona rağmen fiyatları artırmaması da dikkat çekici bir hamle olarak değerlendirilebilir.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro hakkında henüz gün yüzüne çıkmayan detayları öğrenmek için fazla uzun süre beklemek gerekmeyecek. Akıllı telefonlar 6 Ekim’de resmen kullanıcıların karşısına çıkacak.

İLGİLİ HABERLER