📱
Samsung
Samsung Galaxy Watch 5
📺
Ekran
1.2" (40mm) / 1.4" (44mm)"
⚡
İşlemci
Exynos W920
🧠
RAM
1.5GB RAM
💾
Depolama
16GB
🔋
Pil
284mAh (40mm) / 410mAh (44mm) mAh
⌚
Kasa
40mm / 44mm
🤖
OS
Wear OS 3.5 / One UI Watch 4.5 (8'e kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Watch 5 |
| Çıkış Tarihi | Ağustos 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Grafit, Pembe Altın, Gümüş |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 28.7g (40mm) / 33.5g (44mm) |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 + MIL-STD-810H |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.2" (40mm) / 1.4" (44mm) |
| Panel Tipi | Super AMOLED |
| Çözünürlük | 396x396 / 450x450 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 800 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Exynos W920 |
| RAM | 1.5GB |
| Depolama | 16GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 284mAh (40mm) / 410mAh (44mm) |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Wear OS 3.5 / One UI Watch 4.5 (8'e kadar) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 40mm / 44mm |
| Kasa Malzeme | Alüminyum |
📰 Samsung Galaxy Watch 5 Haberleri
13 Mayıs 2026Samsung Galaxy Glasses ve Watch 9'un tanıtımı için yeni tarih bilgisi paylaşıldı
12 Mayıs 2026Android Show 2026 etkinliğinde duyurulan tüm yenilikler
07 Mayıs 2026Samsung Galaxy Watch bayılmayı 5 dakika önceden tahmin edebiliyor
04 Mayıs 2026Sporu eğlenceye dönüştüren saat: Huawei Watch Fit 5 Pro İncelemesi
29 Nisan 2026Galaxy Glasses, Samsung uygulamasında erken göründü
Diğer Samsung Akıllı Saatları
Samsung
Samsung Galaxy Watch Ultra (2025)
- 47mm" ekran
- Exynos W1000
- 2GB RAM
- 640mAh mAh
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Watch 8
- 40mm / 44mm" ekran
- Exynos W1000
- 2GB RAM
- 300mAh (40mm) / 435mAh (44mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Watch 7
- 40mm / 44mm" ekran
- Exynos W1000
- 2GB RAM
- 300mAh (40mm) / 425mAh (44mm) mAh
Fiyat belirtilmemiş

