Google’dan Pixel 2 için “Nusretli” yeni reklam

google pixel 2Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL geçtiğimiz ay tanıtılmış ve satışa sunulmuştu. İnternet devi, yeni telefonlarını “Daha fazlasını iste” sloganıyla pazarlıyor. Şirketin ABD’de sinema salonlarında gösterilmesi için hazırladığı reklam filminde tanıdık bir sima da yer alıyor.

Yaklaşık 2 dakika uzunluğundaki reklamda Pixel 2’nin özellikleri, her gün karşılaşılabilecek durumlarla anlatılıyor. Google Assistant seyahat hatırlatıcıları, kişiselleştirme ve eller serbest gibi özellikleriyle reklamda öne çıkıyor. Telefonların bir diğer dikkat çekici özelliği olan Google Lens’ten ise sadece bir yerde bahsediliyor.

IP67 suya dayanıklı kasa, görüntü sabitleme özellikli kamera ve kameranın düşük ışıktaki çekim yetenekleri de reklamda yer buluyor. Hızlı şarjdan da bahseden Google, depolama alanı üzerinden Apple’a bir taş atmaktan geri durmuyor.

Reklamda dünyada “Salt Bae” ismiyle ünlenen, aşçı Nusret Gökçe de boy gösteriyor. Nusr-Et restoranlarıyla dünyaya da açılan Gökçe, reklamda kendisiyle özdeşleşen tuz serpme hareketini yapıyor. Nusret, daha öncesinde Netflix’in Narcos için hazırladığı bir tanıtımda da rol almıştı.

Google Pixel 2 şu sıralarda sorunlarla anılıyor

Google Pixel 2 ailesi, özellikle de Pixel 2 XL, şu sıralarda sorunlarla anılıyor. Hazırlanan reklamların bu sorunları unutturmakta etkili olup olmadığı zamanla anlaşılacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NASA’nın Mars helikopteri ilk test uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi

NASA, Ingenuity adını taşıyan helikopteriyle Mars üzerinde ilk test uçuşunu gerçekleştirdi. Yerden 3 metre yükselen küçük hava aracı, 40 saniye boyunca havada kaldı. Böylelikle...

Tesla Autopilot kontrolünde kaza yaptı, iki kişi hayatını kaybetti

Tesla Autopilot teknolojisinin güvenilirliğiyle ilgili sorular yaşanan son kazanın ardından yine arttı. 2019 çıkışlı bir Model S, ABD'nin Houston şehrinin kuzeyinde ağaca çarptı. Kaza...