Gmail Android uygulamasında e-posta bulmak kolaylaşıyor

Gmail Android uygulaması için hazırlanan son güncelleme, aslında oldukça gecikmiş bir fonksiyonu beraberinde getiriyor. Masaüstü uygulamasına 2020’nin şubat ayında eklenen “Chips” isimli bu özellik sayesinde kullanıcılar arama yaparken daha fazla filtreden faydalanabiliyor.

Gmail’in yeni özelliğinin işleyişi ise oldukça basit. Kullanıcılar e-posta ararken arama terimini girdikten sonra kişi, tarih aralığı, ek durumu gibi filtrelerden de yararlanarak aramalarını daraltabiliyor. Böylelikle aranan e-postaya daha hızlı ulaşmak mümkün oluyor.

Ancak şu an için bu özellik tüm kullanıcılara açılmamış gibi görünüyor. Özelliğin sunucu üzerinden dağıtılan bir güncellemeyle kullanıcılara sunulduğu ve bu nedenle herkese erişiminin zaman alacağı belirtiliyor.

gmail androidGmail Android uygulaması için dikkat çekici son güncelleme geçtiğimiz yılın haziran ayında yayınlanmış ve uygulamadaki Oluştur butonunun görünümü değiştirilmişti.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun