Gmail Android uygulamasına yeni metin biçimlendirme seçenekleri geldi

gmail-android-250216-1

Gmail Android uygulaması için yayınlanan son güncelleme, kullanıcıların e-postalarına biraz daha renk katmalarını ve gelen takvim davetlerine bir dokunuşla yanıt vermelerini mümkün kılıyor.

Güncellemeyle birlikte zengin metin biçimlendirme seçeneklerine kavuşan uygulamayla yazılan e-postalarda belli kelimeleri kalın, eğik veya altı çizili biçimde yazmak ve dikkati istenen noktaya çekmek mümkün olacak. Kullanıcılar diledikleri takdirde yazı veya arka plan rengini de değiştirebilecek.

Gmail Android uygulamasıyla gelen davetleri yanıtlamak kolaylaşıyor

Google’ın güncellemeyle e-posta servisinin Android uygulamasına eklediği bir diğer özellik ise hem Google Takvim hem de Microsoft Exchange üzerinden gelen takvim davetlerine yanıt verebilme imkanı oldu. Kullanıcılar takvimlerinin söz konusu etkinlik için uygun olup olmadığını da yine tek dokunuşla görebilecek.

gmail android

Gmail’i Google’ın mobil işletim sistemi üzerinde kullananlara küçük ancak faydalı yenilikler getiren güncelleme, Google Play Store’daki yerini aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...