Teknoloji

Garmin yeni akıllı saatini yanlışlıkla sızdırdı

garmin instinct crossover

Garmin saat portföyüne yeni bir seçenek daha eklemeye hazırlanıyor. Şirketin Tayvan’da yayın yapan internet sitesinde Garmin Instinct Crossover isimli saatle ilgili ilk bilgileri görmek mümkün oluyor.

Saatin Instinct serisinin bir parçası olduğunu tahmin etmek pek zor değil. Crossover ismi ise saatin dayanıklı tasarımına vurgu yapmak için seçilmiş gibi görünüyor. Garmin ilgili sayfayı internet sitesinden kaldırsa da, ekran görüntülerinin internette dolaşmasına engel olamadı.

Diğer Instinct saatlerinde 16 veya 32 MB belleğe yer veren Garmin, Crossover’da kapasiteyi 64 MB’a çıkarıyor. 176 x 176 piksel ekran çözünürlüğünde ise bir değişiklik söz konusu değil. Kasa boyutu 45 mm olan saatin ağırlığının ise 65 gram olduğu görülüyor.

Garmin güneş ışığıyla şarj özelliği sayesinde telefonun şarjının hiç bitmeyeceğini belirtse de, bunun enerji koruma modunda geçerli olduğunun altını çizmek gerekiyor. Standart akıllı saat modundaki 70 günlük pil ömrünün de çok etkileyici olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Garmin Instinct Crossover’da hareket ve uyku takibi, VO2max ve SpO2 ölçümü gibi özelliklerin bulunması bekleniyor. Renk seçenekleri ise siyah, Solar Grafit ve Solar Tactical Edition adını taşıyacak gibi görünüyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER