Garmin Forerunner 955 şimdi de Solar versiyonuyla görüldü

google news abone ol

Garmin’in 900 serisi Forerunner saatleri koşucuların büyük ilgisini görüyor. Serinin üyeleri hem en üst seviye performans hem de zengin bir veri seti vadediyor. Özellikle koşucular ve yoğun egzersiz yapanlar bu seriye büyük ilgi gösteriyor. Garmin serinin Forerunner 955 adını taşıyan en yeni üyesini gözler önüne çıkarmaya hazırlanıyor.

Forerunner 955 kısa süre önce sızıntılarda boy göstermişti. Şimdi de saatin Solar versiyonunun varlığı ortaya çıktı. Forerunne 955 hem standart hem de Solar versiyonlarıyla İsveç merkezli RunningShop.se isimli internet sitesinde görüldü.

Her iki saate ait ürün sayfalarına şu anda erişilemiyor. Ancak bu durum söz konusu sayfaların ekran görüntülerinin alınmasına engel olmadı. Ekran görüntülerinde saatleri görmenin mümkün olmadığını belirtmekte fayda var. Yine de, Garmin’in mevcut beş butonlu tasarımdan uzaklaşması beklenmiyor.

garmin forerunner 955 solarForerunner 955 modellerinde LTE bağlantı seçeneğinin sunulacağı bu yeni sızıntıyla bir kez daha doğrulanıyor. Solar versiyonun varlığı ise özellikle yaz aylarında pil ömrü konusunda somut bir artış sağlayacaktır.

Garmin Forerunner 955 modellerinin ne zaman resmiyet kazanacağı ve fiyat etiketlerinde hangi rakamların yazacağı belirsizliğini koruyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR