Samsung Galaxy Z Flip için çok beklemek gerekmeyecek

Son zamanlarda ortaya çıkan pek çok Samsung Galaxy S20 sızıntısının altında XDA-Developers ekibinden Max Weinbach’ın imzası bulunuyor. Weimbach’ın son paylaşımı ise S20 Ultranın yanı sıra Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip ve Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık hakkında önemli bilgiler veriyor.

Weinbach’ın paylaşımına göre; Samsung’un yeni katlanabilir telefonu, 11 Şubat’taki tanıtım etkinliğinden çok kısa bir süre sonra satışa sunulacak. 14 Şubat’ta ABD’de piyasaya çıkacak olan Galaxy Z Flip’in fiyat etiketinde 1400 dolar yazacak. Galaxy Z Flip’in ABD’de ilk etapta sadece mobil operatör AT&T tarafından satılması da muhtemel görünüyor.

Samsung’un ilk katlanabilir telefonu Galaxy Fold’u piyasaya çıkarması çok uzun zaman almıştı. Galaxy Z Flip’te bu durum tekrarlanmayacağa benziyor.

Samsung’un yeni amiral gemileri içinse biraz daha uzun süre beklemek gerekecek. Galaxy S20 serisinin tüm üyelerinin ABD’de 6 Mart itibarıyla satışa çıkması bekleniyor. Serinin amiral gemisi S20 Ultra’nın fiyat etiketinde 1200 dolar yazacağını belirten Weinbach, tüm S20 modellerinin 5 metre derinliğe kadar suya dayanıklı olacağını ve özel ekran koruyucularıyla birlikte geleceğini belirtti.

Galaxy Z Flip rekabetin içine düşecek

Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Plus’ın da şubat ayı içinde satışa sunulması bekleniyor. Kulaklığın ABD’deki fiyat etiketinde 149 dolar yazacağı söyleniyor. Samsung’un S20 Ultra ve S20 Plus için ön sipariş verenlere Galaxy Buds Plus’ın armağan edileceğine dair bir tanıtım materyali de kısa süre önce ortaya çıkmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy S22 Ultra S Pen için özel bir yuva taşıyabilir

Samsung’un Galaxy Z Flip’i piyasaya çıkarmak için vakit kaybetmemesinin temelinde rekabet bulunuyor. Motorola’nın Galaxy Z Flip’le aynı tasarıma sahip katlanabilir telefonu Motorola Razr da şubat ayının başlarında raflarda olacak. Samsung’un Motorola Razr’a karşı mevzi kaybetmemek adına Galaxy Z Flip’i hızla piyasaya çıkaracağı söylenebilir.

Apple Watch Series 7 Ön İnceleme – Video

Apple'ın Eylül etkinliğinde tanıtılan Apple Watch Series 7 cuma günü itibarıyla Türkiye'de de, dünya ile aynı anda satışa sunuldu. Apple'ın en yeni akıllı saati...

Apple Watch Series 7 Türkiye’de satışa çıktı

Apple Watch Series 7, eylül ayındaki etkinlikte iPhone 13 serisiyle birlikte tanıtılmıştı. Apple, geçen cuma günü ön satışlarına başladığı yeni akıllı saatini, ABD ve...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun