Galaxy S20 serisi için yeni yazılım güncellemesi

Samsung Galaxy S21 Ultra için kısa süre önce yayınlanan yazılım güncellemesi Android’in Mayıs 2021 güvenlik yamasını, kamera iyileştirmelerini ve Quick Share (Hızlı Paylaşım) özelliğindeki değişiklikleri de beraberinde getirmişti. Bu özellikler şimdi de Galaxy S20, S20 Plus ve S20 Ultra sahipleriyle buluşuyor.

S20 serisi için hazırlanan pakette de Android’in Mayıs 2021 güvenlik yaması mevcut. G98xxXXU7DUDB sürüm numarasını taşıyan paket, 600 MB’tan biraz daha büyük. Güncellemenin ilk durağı ise Almanya oldu.

Güncellemenin öne çıkan unsurlarından biri olan Quick Share özelliği, Samsung Galaxy cihaz sahiplerinin birbirleriyle hızlı şekilde dosya paylaşımı yapmasını sağlıyor. Cihaz güvenliğinin sıkılaştırılması da güncellemenin odak noktalarından biri.

Samsung Galaxy S20 serisi geçtiğimiz yıl satışa sunulmuştu. Güney Koreli şirket, S20 serisini yeni özelliklerle buluşturma konusunda oldukça hızlı hareket etmeyi sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Android 13 için belirlenen tatlı kod adı Tiramisu olabilir

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın