Galaxy S10 serisi için One UI 3 beta sürümünün dağıtımı ertelendi

Samsung, Android 11 tabanlı One UI 3 arayüzünün beta sürümünü S20, Note 20 ve Note 10 serileri için dağıtmaya başlamıştı. Galaxy S10 serisi için de One UI 3 betasının dağıtıma çıkacağı açıklansa da, Samsung bu konuda geri adım atmış gibi görünüyor.

Note 10 serisinde beta testine katılanların cihazlarının pil ömrünü hızlı şekilde tükendiği ve Samsung’un da bu nedenle S10 serisi için One UI 3 betasının dağıtımını ertelediği söylenmişti. Bu iddia, Samsung’un Beta Yazılım Operasyonları Müdürü tarafından şirketin Güney Kore’deki forumunda yapılan bir paylaşımla doğrulandı.

Söz konusu paylaşımda, Note 10 serisinin beta testinde gelen geri bildirimlerin ardından S10 serisi için dağıtımın ertelendiği belirtildi. Paylaşımda Samsung’un sürümü kararlı hâle getirmesinin ardından dağıtımın yeniden başlayacağı da ifade edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Microsoft Edge içinde çocuklar için Çocuk Modu açtı

Samsung, Galaxy S10 serisi için One UI 3 beta sürümünün dağıtımını durdurmakla yetinmemiş gibi görünüyor. Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold 2 için de One UI 3 betasının dağıtımının ertelendiği belirtiliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...