Galaxy A51 ve Samsung’un diğer yeni telefonların fiyatı ortaya çıktı

Samsung, 2020 model Galaxy A serisi telefonlarını tanıtmaya bu hafta itibarıyla başlayacak. Güney Koreli şirketin bu yolculukta ilk adımı Galaxy A51 ile atması bekleniyor. Ancak çeşitli kaynaklarda A serisinin başka üyelerinin de A51 ile birlikte tanıtılabileceği belirtiliyor. Slovakya merkezli bir e-ticaret sitesinden sızan fiyatlar, A51’in başka telefonlarla birlikte gözler önüne çıkması ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Bu telefonlardan biri olan Galaxy A91’in bazı pazarlarda “Galaxy S10 Lite” adıyla satılabileceği söyleniyor. Samsung’un yeni telefonları içinde en yüksek fiyat etiketi bu modelde olacak gibi görünüyor. Söz konusu cihazın Avrupa’daki fiyat etiketinde 670 avro yazacağı görülüyor.

Galaxy A81 modelinin ise bazı bölgelerde Galaxy Note 10 Lite adıyla satışa sunulması bekleniyor. Bu telefonun da Avrupa’da 610 avro karşılığında satılacağı görülüyor. Aynı internet sitesinde Galaxy S10e’nin fiyat etiketinde 750 avro yazıyor. Note 10 içinse 950 dolar ödemek gerekiyor. Orijinal Galaxy A80’in 650 avroluk fiyatının ise 545 avroya indiği görülüyor. Bu da, internet sitesinde yeni telefonlar için belirtilen fiyatların mantıklı olduğu anlamına geliyor.

Galaxy A51 ve A71’in fiyatları da belli

Alternatif isimleri olmayan Galaxy A71 ve Galaxy A51’in fiyat etiketlerinde ise sırasıyla 470 ve 375 avro yazacak. Şu an için ortada Galaxy A61 ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Dört telefonun da 27 Aralık itibarıyla raflardaki yerini alacağı belirtiliyor. Bu noktada söz konusu internet sitesinin ürün fiyatlarını kaldırdığını hatırlatmakta fayda var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Honor 100 Pro kasım ayında resmiyet kazanabilir

Galaxy A51 başta olmak üzere Samsung’un yeni telefonlarıyla ilgili pek çok detay internete sızmış durumda. Bu sızıntıların doğruluğunu görmek için birkaç gün daha sabretmek gerekiyor.