Galaxy A50 Android 11 ailesine katılıyor

Galaxy A50 iki yaşında bir telefon olsa da, Samsung telefonun Android 11 ve One UI 3 güncellemesini alacağının sözünü vermişti. Bu sözünü tutan şirket, A50 için Android 11 güncellemesini dağıtıma çıkardı.

A505FDDU7CUBC model numarasıyla dağıtıma çıkan güncellemenin boyut olarak büyük olduğu söylenebilir. Güncelleme paketi 1,8 GB büyüklüğünde.

Yazılım güncellemesiyle birlikte bildirim paneline sohbetler için özel bir sekme ekleniyor. Hızlı ayarlar bölümündeki medya oynatıcısı biraz daha iyileştirilirken, sohbet balonları ve tek seferlik izinler de güncelleme paketinin getirdikleri arasında bulunuyor.

Samsung Galaxy A50 için hazırlanan Android 11 güncellemesinin dağıtımı kademeli olarak gerçekleştiriliyor. Otomatik güncellemeleri kapatan kullanıcılar, Android 11 güncellemesinin gelip gelmediğini akıllı telefonlarının ayarlar bölümü üzerinden kontrol edebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Surface Duo 2'nin sızan fotoğrafları üçlü kamera sistemini gösteriyor

Sony 10 milyondan fazla PS5 oyun konsolu sattı

Sony Interactive Entertainment, 12 Kasım 2020’de piyasaya sürülen en yeni nesil oyun konsolu PlayStation5'in dünya genelinde 10 milyondan fazla sattığını duyurdu. Sony daha önce...

WhatsApp iOS ile Android arasında sohbet geçmişi taşıma özelliğini test ediyor

WhatsApp, WABetaInfo ve 9to5Google'ın haberlerine göre, kullanıcılarının sohbet geçmişlerini iOS'tan Android'e aktarmaları için bir yol geliştiriyor. Bu özellik, Facebook'un sahip olduğu mesajlaşma hizmetiyle ilgili...