Galaxy A50 Android 11 ailesine katılıyor

Galaxy A50 iki yaşında bir telefon olsa da, Samsung telefonun Android 11 ve One UI 3 güncellemesini alacağının sözünü vermişti. Bu sözünü tutan şirket, A50 için Android 11 güncellemesini dağıtıma çıkardı.

A505FDDU7CUBC model numarasıyla dağıtıma çıkan güncellemenin boyut olarak büyük olduğu söylenebilir. Güncelleme paketi 1,8 GB büyüklüğünde.

Yazılım güncellemesiyle birlikte bildirim paneline sohbetler için özel bir sekme ekleniyor. Hızlı ayarlar bölümündeki medya oynatıcısı biraz daha iyileştirilirken, sohbet balonları ve tek seferlik izinler de güncelleme paketinin getirdikleri arasında bulunuyor.

Samsung Galaxy A50 için hazırlanan Android 11 güncellemesinin dağıtımı kademeli olarak gerçekleştiriliyor. Otomatik güncellemeleri kapatan kullanıcılar, Android 11 güncellemesinin gelip gelmediğini akıllı telefonlarının ayarlar bölümü üzerinden kontrol edebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy Z Fold 3'ün özellikleri için yeni iddia

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...