Fortune, Time, InStyle ve People dergileri Flipboard’a geliyor

Time Inc. ve Flipboard arasında yapılan anlaşma çerçevesinde Time Inc.’in çatısı altında bulunan Fortune, Time, Instyle ve People dergileri, bir dergiyi andıran tasarımıyla dikkat çeken Flipboard üzerinden okunabilecek. People ve InStyle’ın bu hafta içinde Flipboard’a giriş yapacağı, Fortune ve Time’ın uygulamaya dahil olmasının aralık ayını bulacağı belirtildi. Time Inc.’in stil ve eğlence grubunun dijital girişimlerinden sorumlu olan Fran Hauser, Flipboard’un hızlı büyümesine dikkat çekti ve uygulamanın ihtiyaç duyudukları geniş kitleye sahip olduğunu dile getirdi.

flipboard-android-7-inc-201212

iOS ve Android üzerinde faaliyet gösteren ve kısa bir süre içinde Windows Phone’daki yerini de alacak olan Flipboard’un halihazırda 90 milyon kullanıcısı bulunuyor. Adweek’e konuşan Hauser, yeni ve genç bir kitleye ulaşabilecek olmanın kendilerini heyecanlandırdığını belirtirken; iki şirket arasında yapılan anlaşma öncesinde insanların Flipboard üzerinde People’ı sıklıkla aradığını, dolayısıyla anlaşmanın her iki tarafın da hayrına olduğunu ifade etti. Flipboard’un popüler dergilere yer verme isteği dergiler arasında farklı biçimde karşılanmıştı. İlk etapta konsepti destekleyen The New Yorker ve Wired geçtiğimiz haziran ayı itibarıyla Flipboard’da tam makalelere yer vermeyi bırakırken, aynı ay içinde The New York Times platforma giriş yapmıştı. Time ve People gibi dergilerin de bu gruba eklenmesi Flipboard’un elini güçlendirecek bir gelişme olarak göze çarpıyor.

İlgili >> Flipboard, Adweek

Disney 2022’de izleyicilerle buluşacak Marvel filmlerinin gösterim tarihlerini değiştirdi

Disney, Marvel Sinematik Evreni'nden yapımların da aralarında bulunduğu çok sayıda filminin gösterime gireceği tarihi değiştirdi. Variety'nin haberine göre; söz konusu değişiklikler filmlerin yapım sürecinde...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun