Fortnite yeni sezona özel etkinlikle merhaba diyecek

Fortnite oyuncularının merakla beklediği yeni sezon yakında başlayacak. Bu oyuncuları büyük bir oyun içi etkinliğin beklediği anlamına da geliyor. Epic Games, Fortnite’ın 2. bölümünün 6. sezonunun başlangıcında oyuncuların karşılaşacakları konusunda bilgi verirken; anlatılanlar hikaye odaklı tekil bir deneyimin de oyuncuları beklediğini gösteriyor.

Fortnite’ın yeni sezonunun başlangıç etkinliği “Zero Crisis Finale” (Sıfır Krizi Finali) adını taşıyor. Epic, bu etkinliği şu şekilde tanımlıyor: “2. Bölüm 6. Sezon 16 Mart’ta başlayacak. Yeni sezon, bir önceki sezondaki olayların patlayıcı bitişiyle oyuncuları karşılayacak. Yeni sezona geçtiğinizde Ajan Jones’un Zero Crisis Finale’deki görevinin sonucu üzerinden oynayacaksınız. Bu etkinliğin sonucu karşılaştığınız gerçekliği şekillendirecek.”

Epic Games’in açıklaması şu ifadelerle devam ediyor: “Endişelenmeyin. Zero Crisis Finale tekil bir deneyim olacak ve yeni sezonda oyuna ilk kez ne zaman giriş yaparsanız o zaman oynayabileceksiniz. Önce çevrimiçi mi izlemek istiyorsunuz? Şimdiye kadarki en sinematografik deneyimi diğer herkesle birlikte aynı anda izleyebileceksiniz. Detayları yakında paylaşacağız.”

Oyun içi etkinlikler Fortnite deneyiminde önemli bir yere sahip. Bunların sonucusunda Marvel temalı sezonun finali yapılmış ve oyuncular Galactus’u alt etmek için birlikte çalışmışlardı. Epic, bu finalin şimdiye kadarki en büyük oyun içi etkinlik olduğunu ve aynı anda 15 milyondan fazla oyuncunun oyunu oynadığını açıklamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Halo Infinite için ilk çok oyunculu beta testi 29 Temmuz'da başlıyor

Fortnite’ın beşinci sezonu aralık ayında başlamıştı. Bu süreçte oyunda Baby Yoda, Mandalorian gibi karakterlerin yanında Street Fighter, Tron ve G.I. Joe’dan karakterler görmek mümkün olmuştu.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...