Fortnite yeni sezona Neymar ve Lara Croft ile merhaba diyor

Fortnite oyuncularının merakla beklediği 6. Sezon macerası sonunda başladı. Oyuncular ikinci bölümün en yeni sezonuna Fortnite’ı güncelledikten sonra oyuna giriş yaparak erişebiliyor.

Yeni sezonla birlikte oyuncular ilk defa sınırlı süreli bir modu tek başlarına deneyimleyebilecek. Bu özel modda oyuncular Ajan Jones’a gerçekliğin bir kez daha çökmesini engellemek için çıktığı yolculukta yardımcı olacak.

Yeni sezonda, beklenildiği üzere, Fortnite adasında küçük değişiklikler yapılıyor. Biraz daha yeşillenen adanın merkezine yeni bir kule ve köy inşa ediliyor. Adanın merkezinde bir önceki sezonda Zero Point (Sıfır Noktası) etkinliği gerçekleştirilmişti.

Adanın farklı noktalarında ise oyuncuların karşısına çeşitli hayvanlar çıkacak. Bu hayvanlar farklı materyallere ulaşmak için avlanabilecek. Söz konusu materyallerle de oyuncular kendi silahlarını yapabilecek. Bunun Fortnite için bir ilk olduğunu belirtmek gerekiyor.

Yeni sezonla birlikte Fortnite’ın Savaş Bileti de yenileniyor. Burada oyuncuların karşısına çok sayıda eklenti çıkıyor. Yeni Savaş Bileti’nde Lara Croft ve Teen Titans’dan Raven oyuncuları bekliyor. Fortnite 6. Sezon macerasının bir diğer dikkat çekici unsuru ise Brezilyalı futbol yıldızı Neymar. Neymar’ın yeni sezondaki varlığının ipucu da kısa süre önce verilmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apex Legends'ın oyuncu sayısı 100 milyonu geçti

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...