EğlenceManşetler

Disney+’ın yeni orijinal filmi Bursa Bülbülü’nden ikinci fragman geldi

disney+ bursa bülbülü

Disney+ Bursa Bülbülü filminin ikinci fragmanını yayınladı. Filmin yapımcılığını BKM üstlenirken, yönetmen koltuğunda Hakan Algül oturuyor. Senaryoyu kaleme alan Ata Demirer aynı zamanda Bursa Bülbülü’nün başrolünde izleyicilerin karşısına çıkıyor.

1980 yazında Bursa sahilinde geçen Bursa Bülbülü’nün oyuncu kadrosunda Ata Demirer, Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Tarık Papuçcuoğlu ve Melek Baykal başta olmak üzere Celil Nalçakan, Toygan Avanoğlu, Berkay Tulumbacı, Seda Türkmen, Aycan Koptur, İnci Şen, Hakan Akın, Seçil Mutlu, Erkan Taşdöğen, Murat Kılıç, Neslihan Arslan, Ramiz Mullamusa, Cem Zeynel Kılıç, Bedir Bedir, Erkan Üçüncü, Uğur Arda Başkan, Muharrem Türkseven, Cem Cücenoğlu, Kerem Alp Kabul, Emre Şen, Mert Asker, Irmak Ecem Aydemir gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Ata Demirer’in yazıp başrolünde yer aldığı Bursa Bülbülü’nün ikinci fragmanında yine birbirinden keyifli ve eğlenceli sahneler yer alıyor. Çay bahçesindeki müzik hayatı büyük sahnelere ve kasetlere uzanan Cengiz artık ‘Bursa Bülbülü’ olarak tanınmaktadır.

Bursa’da bir çay bahçesinde şarkıcılık yapan ve en büyük tutkusu kaset çıkarmak olan Cengiz’in hayatı Taşkın’la karşılaşmasıyla değişir. Taşkın’ın babası, dönemin ünlü bestekarı Şerafettin’in yaptığı bir bestenin kaseti için çok iyi bir çıkış olacağını düşünerek ağabeyinden borç alan Cengiz’in bu süreçte Taşkın ve Taşkın’ın kız kardeşi Arzu ile yaşadığı birbirinden talihsiz olaylar zinciri izleyenlere keyifli ve eğlenceli anlar yaşatacak.

Disney+ Bursa Bülbülü’nü 13 Ocak’ta yayınlayacak

Disney+ Bursa Bülbülü filmini 13 Ocak’ta izleyicileriyle buluşturacak.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER