Eğlence

Diablo Immortal’ın birinci yaşı şenliklerle kutlanacak

diablo immortal

Geçtiğimiz aylarda tamamen Türkçeye de çevrilen Diablo Immortal, 2 Haziran’da birinci yaşını dolduracak. Diablo bu önemli kilometre taşını iki ay boyunca bazı şenliklerle kutlayacak. Bu çerçevede oyunculara sunulacak yeniliklerden bazıları şunlar:

Oyuncular iblis öldürmenin ve Helliquary canavarlarını alt etmenin yeni yollarına susamış durumda. Yakında Diablo Immortal’a özel yepyeni bir sınıf deneyimine kavuşacaklar. 2014’ten bu yana ilk kez Diablo evrenine yepyeni bir sınıfla taze kan geliyor. Bu sınıf orta menzilli bir oynanış tarzına sahip ve klasik tür bir silah kullanıyor.

Zatham’ın anavatanına, münzevi yerliler tarafından Kadimlerin Beşiği olarak bilinen mistik bir adaya yelken aç. Oyuncular burada Ana Görev Serisinin bir sonraki bölümüne başlayacak ve yol boyunca yepyeni Yan Görevler, Ödül Avları, düşman türleri ve bir PvP bölgesi etkinliği keşfedecekler.

Diablo Immortal Diablo IV’ün çıkışını da kutlayacak

Buna ek olarak, oyuncular Diablo IV için bir çıkış kutlamasıyla da karşılaşacak. Inarius ve Lilith’in Korunak’ı yaratışı oldukça önemli bir hikâyedir ve etkisi hâlâ Westmarch’ta hissedilmektedir. Lilith’in Çocukları, geçici olarak Savaş Bileti ve Hayalet Pazarı’nı ele geçirecek ve beraberlerinde Korunak’ın annesinden yansımalar getirecekler.

Dehşetli Kutsal Yolculuk etkinliğiyle beraber şenlikler başlıyor. Başladıktan sonra oyuncular İnsafsız Ucube etkinliğinde Lilith temalı görünümleri toplayabilir, Justinian’ın Lütfu yıl dönümü kutlamasında iblisleri gönüllerince öldürebilir ve çok daha fazlasını yapabilir.

İLGİLİ HABERLER