Coca-Cola markalı akıllı telefon için Realme’den ilk paylaşımlar geldi

google news abone ol

Coca-Cola markalı akıllı telefona ait görsel kısa süre önce internete sızmıştı. Sızıntıda herhangi bir işaret olmasa da, tasarım itibarıyla telefonun Realme tarafından üretilmiş olabileceği belirtilmişti. Beklenen resmi işaret sonunda geldi. Realme, Coca-Cola Phone adıyla anılan telefon için ipucu veren paylaşımlar yaptı.

Realme’nin Twitter hesabından “Heyecan verici bir şeyler köpürüyor” açıklamasıyla bir video paylaşıldı. Videodaki renk ve seslerin Coca-Cola’yı akıllara getirmesi pek zor olmazken, aynı arka plan şirketin oluşturduğu etkinlik sayfasında da kullanıldı. Bu sayfada da “Realme gerçekten canlandırmaya hazır” şeklinde bir mesaj yer alıyor.

Aynı sayfadaki bir diğer görselde ise bir içecek şişesi ve Realme’nin maskotu Realmeow’un siluetini oluşturan köpükleri görmek mümkün oluyor. Bu görselin yanında ” Real için şerefe demeye hazır olun” mesajı bulunuyor.

Coca-Cola Phone Realme 10 veya 10 Pro’nun özel bir versiyonu olacak

Bütün bunlar Coca-Cola Phone olarak anılan telefonun Realme ile birlikte hazırlandığını kanıtlamak için yeterli görünüyor. Sızan ilk görsele bakıldığında bu cihaz Realme 10 veya 10 Pro’nun özel bir versiyonu olacağa benziyor.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER