📱
Infinix
Infinix GT 30 Pro 5G
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 8350 Ultimate
🧠
RAM
12GB RAM
💾
Depolama
512GB
🔋
Pil
5500 mAh
⚡
Şarj
45WW
📷
Ana Kamera
108MP f/1.75 OIS
🤖
OS
Android 15 (XOS 15)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Infinix |
| Model | GT 30 Pro 5G |
| Çıkış Tarihi | Mayıs 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Cyber Black, Cyber Silver, Cyber Red |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 75.0 |
| Yükseklik (mm) | 163.3 |
| Kalınlık (mm) | 8.0 |
| Ağırlık (g) | 198 |
| Malzeme | Gorilla Glass 7i ön / plastik arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 388 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 144Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2000 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 7i |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 8350 Ultimate |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x3.35 GHz A715 + 3x3.0 GHz A715 + 4x2.0 GHz A510) |
| GPU | Immortalis-G715 MC11 |
| RAM | 12GB |
| Depolama | 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 108MP f/1.75 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 120° |
| Ön Kamera | 16MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 144Hz / Oyun tetikleyicisi / LED efektler / 5500 mAh |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5500 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 15 (XOS 15) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Folax AI |
📰 Infinix GT 30 Pro 5G Haberleri
07 Şubat 2025HONOR 200 ve diğer seçili akıllı telefonlarda 9 taksit imkanı
29 Kasım 2024iPhone 16 Pro Max ve Galaxy A55 A101 28 Kasım 2024 haftasının öne çıkan ürünleri
03 Aralık 2023Redmi Note 13 Pro ve Pro+ modellerinin Avrupa fiyatları ve özellikleri sızdırıldı
24 Kasım 2023iPhone 15 Pro Max 512 GB modelinde 2.000 TL'lik indirim var
14 Kasım 2023Vivo X100 Serisi satış rekorları kırıyor!
Diğer Infinix Telefonları
Infinix
Infinix Hot 70
- 6.78 inç" ekran
- MediaTek Helio G100 Ultimate
- 6 GB / 8 GB LPDDR4X RAM
- 6000 mAh mAh
- 50 MP, f/1.85, AF
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 40 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G100
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 40 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8200 Ultimate
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G99
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
