Infinix
Infinix Zero 30 4G
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
MediaTek Helio G99
🧠
RAM
8GB RAM
💾
Depolama
256GB
🔋
Pil
5000 mAh
⚡
Şarj
45WW
📷
Ana Kamera
108MP f/1.75 OIS
🤖
OS
Android 13 (XOS 13)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Infinix |
| Model | Zero 30 4G |
| Çıkış Tarihi | Ekim 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Golden Hour, Diamond Black, Crystal Violet |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 73.9 |
| Yükseklik (mm) | 161.3 |
| Kalınlık (mm) | 7.8 |
| Ağırlık (g) | 185 |
| Malzeme | Gorilla Glass 5 ön / plastik arka |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 388 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 144Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 700 |
| HDR Desteği | HDR10 |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Helio G99 |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz A76 + 6x2.0 GHz A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Depolama | 256GB |
| Hafıza Kartı | Var (microSD) |
Kamera
| Ana Kamera | 108MP f/1.75 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 120° |
| Ön Kamera | 50MP f/2.0 4K |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 108MP / 50MP ön 4K |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5000 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 13 (XOS 13) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Folax AI |
📰 Infinix Zero 30 4G Haberleri
15 Ocak 2024Infinix Zero 30 yakında Türkiye'de satışa sunulacak
01 Kasım 2023Apple’ın "Scary Fast" etkinliği sonundaki "iPhone ile Çekildi" ifadesi gerçekte ne anlama geliyor?
26 Ekim 2023Infinix Zero 30 4G tanıtıldı: Helio G99 işlemci, 120 Hz ekran
Diğer Infinix Telefonları
Infinix
Infinix Zero 40 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G100
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 40 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8200 Ultimate
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8020
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Note 60 Ultra 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8400 Ultimate
- 12GB RAM
- 7000 mAh
- 200MP f/1.75 OIS (1/1.4" Samsung HPE 2x lossless)
Fiyat belirtilmemiş
