📱
Infinix
Infinix Hot 70
📺
Ekran
6.78 inç"
⚡
İşlemci
MediaTek Helio G100 Ultimate
🧠
RAM
6 GB / 8 GB LPDDR4X RAM
💾
Depolama
128 GB / 256 GB UFS 2.2
🔋
Pil
6000 mAh mAh
⚡
Şarj
45WW
📷
Ana Kamera
50 MP, f/1.85, AF
🤖
OS
Android 16, XOS 16
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Infinix |
| Model | Hot 70 |
| Çıkış Tarihi | 26 Mayıs 2026 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Thermo Turuncu, Yeşil Doku, Sessiz Mor, Dalış Mavisi, Gümüş Dansçı, Gece Nabzı |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 75.4 |
| Yükseklik (mm) | 168.5 |
| Kalınlık (mm) | 7.49 |
| Ağırlık (g) | 195 |
| Malzeme | Gorilla Glass ön, plastik arka, plastik çerçeve |
| Su/Toz Direnci | IP65 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 inç |
| Panel Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 720x1576 HD+ |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 257 ppi |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 700 nit |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Helio G100 Ultimate |
| Üretim Süreci (nm) | 6 nm |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 + 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 6 GB / 8 GB LPDDR4X |
| Depolama | 128 GB / 256 GB UFS 2.2 |
| Hafıza Kartı | microSDXC |
Kamera
| Ana Kamera | 50 MP, f/1.85, AF |
| Ön Kamera | 8 MP |
| Video Çözünürlüğü | 1440p@30fps, 1080p@30fps |
| Kamera Özellikleri | LED flaş, HDR, panorama |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 6000 mAh |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | Yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Evet (10W kablolu ters şarj) |
Bağlantı
| 5G | Hayır (4G) |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Hayır |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Evet (3.5mm) |
| Uydu Bağlantısı | Hayır |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 16, XOS 16 |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl Android + 3 yıl güvenlik güncellemesi |
| Yapay Zeka Özellikleri | Evet (Infinix AI özellikleri) |
📰 Infinix Hot 70 Haberleri
26 Mayıs 2026Infinix Hot 70 renk değiştiren tasarımı ve 6000 mAh piliyle tanıtıldı
29 Kasım 2024iPhone 16 Pro Max ve Galaxy A55 A101 28 Kasım 2024 haftasının öne çıkan ürünleri
18 Mart 2024Infinix Note 40 serisi 108 megapiksel ana kamera ve kavisli ekranlarla resmiyet kazandı
03 Aralık 2023Redmi Note 13 Pro ve Pro+ modellerinin Avrupa fiyatları ve özellikleri sızdırıldı
14 Kasım 2023Vivo X100 Serisi satış rekorları kırıyor!
Diğer Infinix Telefonları
Infinix
Infinix Zero 40 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G100
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 40 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8200 Ultimate
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G99
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8020
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
