Infinix
Infinix GT 20 Pro 5G
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 8200 Ultimate
🧠
RAM
12GB RAM
💾
Depolama
256GB
🔋
Pil
5000 mAh
⚡
Şarj
45WW
📷
Ana Kamera
108MP f/1.75 OIS
🤖
OS
Android 14 (XOS 14.5)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Infinix |
| Model | GT 20 Pro 5G |
| Çıkış Tarihi | Mayıs 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Cyber Black, Cyber White, Red |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.5 |
| Yükseklik (mm) | 163.3 |
| Kalınlık (mm) | 8.3 |
| Ağırlık (g) | 192 |
| Malzeme | Gorilla Glass 5 ön / plastik arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 388 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 144Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 950 |
| HDR Desteği | HDR10 |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 8200 Ultimate |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x3.1 GHz A78 + 3x3.0 GHz A78 + 4x2.0 GHz A55) |
| GPU | Mali-G610 MC6 |
| RAM | 12GB |
| Depolama | 256GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 108MP f/1.75 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 120° |
| Ön Kamera | 16MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 144Hz / Omni-directional antenne / LED efektleri |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5000 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 14 (XOS 14.5) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Folax AI |
📰 Infinix GT 20 Pro 5G Haberleri
07 Şubat 2025HONOR 200 ve diğer seçili akıllı telefonlarda 9 taksit imkanı
29 Kasım 2024iPhone 16 Pro Max ve Galaxy A55 A101 28 Kasım 2024 haftasının öne çıkan ürünleri
03 Aralık 2023Redmi Note 13 Pro ve Pro+ modellerinin Avrupa fiyatları ve özellikleri sızdırıldı
24 Kasım 2023iPhone 15 Pro Max 512 GB modelinde 2.000 TL'lik indirim var
14 Kasım 2023Vivo X100 Serisi satış rekorları kırıyor!
Diğer Infinix Telefonları
Infinix
Infinix Zero 40 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G100
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 40 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8200 Ultimate
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 4G
- 6.78" ekran
- MediaTek Helio G99
- 8GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Infinix
Infinix Zero 30 5G
- 6.78" ekran
- MediaTek Dimensity 8020
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 108MP f/1.75 OIS
Fiyat belirtilmemiş

