Honor
Honor Magic5 Pro
📺
Ekran
6.81"
⚡
İşlemci
Snapdragon 8 Gen 2
🧠
RAM
12GB / 16GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB
🔋
Pil
5100 mAh
⚡
Şarj
66WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.9 OIS (1/1.49")
🤖
OS
Android 13 (MagicOS 7.1)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Honor |
| Model | Magic5 Pro |
| Çıkış Tarihi | Mart 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Black, Meadow Green, Orange |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.6 |
| Yükseklik (mm) | 162.9 |
| Kalınlık (mm) | 8.8 |
| Ağırlık (g) | 219 |
| Malzeme | Kunlun Glass 2 ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.81 |
| Panel Tipi | LTPO AMOLED |
| Çözünürlük | 1312 x 2848 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 460 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 1-120Hz (LTPO) |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1800 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Kunlun Glass 2 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 8 Gen 2 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x3.2 GHz X3 + 2x2.8 GHz A715 + 3x2.8 GHz A715 + 4x2.0 GHz A510) |
| GPU | Adreno 740 |
| RAM | 12GB / 16GB |
| Depolama | 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.9 OIS (1/1.49") |
| Geniş Açı Kamera | 50MP f/2.0 122° |
| Telefoto Kamera | 64MP f/3.5 90mm 3.5x OIS periskop |
| Ön Kamera | 12MP f/2.4 + TOF 3D |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 8K@24fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 64MP periskop / TOF / 3D face / Ultrasonik parmak izi |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5100 |
| Kablolu Şarj (W) | 66W |
| Kablosuz Şarj (W) | 50W kablosuz |
| Ters Kablosuz Şarj | 5W ters |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 3.1 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 13 (MagicOS 7.1) |
| Güncelleme Süresi | 4 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Honor AI Camera |
📰 Honor Magic5 Pro Haberleri
20 Kasım 2023Huawei Mate 60 Pro+ DxOMark'ta yeni kamera şampiyonu
27 Şubat 2023Honor Magic 5 ve Magic 5 Pro Snapdragon 8 Gen 2 işlemciyle resmiyet kazandı
10 Şubat 2023Honor Magic 5 serisinin detayları netleşiyor
Diğer Honor Telefonları
Honor
Honor 600e
- 6.6 inç" ekran
- MediaTek Dimensity 7100 Elite
- 8 GB LPDDR4X RAM
- 6520 mAh mAh
- 108 MP, f/1.75, PDAF
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor Play 80 Plus
- 6.61 inç" ekran
- Qualcomm Snapdragon 4 Gen 4
- 6 GB / 8 GB RAM
- 7500 mAh mAh
- 13 MP, f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Pro
- 6.57" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600
- 6.57" ekran
- Snapdragon 7 Gen 4
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
