Teknoloji

Honor Magic 5 serisinin detayları netleşiyor

honor magic 5

Honor Magic 5 serisi bu ayın sonlarında tanıtılacak. Bu seride kullanıcıların karşısına dört modelin çıkması bekleniyor. Serinin en güçlü üyelerinin ise Magic 5 Pro ve Magic 5 Ultimate olacağı söyleniyor. Bu iki telefon Çin’in 3C sertifika kurumunun kayıtlarında boy gösterdi.

Söz konusu kayıtlar, telefonların 66W şarj desteğine sahip olduğunu gözlerine seriyor. Bu iki telefonun da selefleri 100W şarj desteğiyle gözler önüne çıkmıştı. Dolayısıyla şirketin burada bir geri adım attığı söylenebilir.

Kayıtlarda Magic 5 Pro’nun model numarası PGT-AN10, Magic 5 Ultimate’ın model numarası ise PGT-AN20 olarak görünüyor. Bu iki telefon da HW-110600C00 şarj adaptörünü destekleyecek. Söz konusu adaptörün de Honor SuperCharge 66W olması bekleniyor. Eski adaptörlerle telefonların 40W hızıyla şarj edilebileceği belirtiliyor.

honor magic 5

Honor Magic 5 Pro ve Ultimate Snapdragon 8 Gen 2 ile gelecek

Honor Magic 5 Pro ve Ultimate modellerinin kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemcinin bulunmasına kesin gözüyle bakılıyor. Haberlere göre, bu iki telefon dört arka kamerayla gelecek. Ana kamera görevini 50 megapiksel sensör üstlenecek ve bu sensör periskop lensle desteklenecek.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER